Taşımalı Yemek Hizmeti

TAŞIMALI YEMEK HİZMETİ

Enginar Yemek & Catering tesisinde özenle seçilen malzemeler ile hazırlanan yemekler özenle paketlenerek kapalı thermoboxlar içerisinde ısı derecesini kaybetmeden müşterilerimiz yemekhanelerine özenle ulaştırılmakta ve servis edilmektedir. Menülerimiz, konusunda deneyimli Gıda Mühendislerimiz tarafından müşterilerimizin beklentileri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Buna ek olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özel menü ile hizmet verilebilmektedir. Firmamız siz değerli müşterilerine;

  • Öğle Yemeği
  • Akşam/Mesai Yemeği
  • Kahvaltı – Kumanya
  • Ekmek Arası / Sandwich

gibi seçenekler sunmaktadır.


+ Satınalma

Enginar Yemek & Catering, kalite ve lezzet zincirinin ilk halkası olan malzeme tedarikine en üst düzeyde değer vermektedir. Tüm malzemeler marka değeri yüksek ürünlerden seçilmekte, et ve sebze ürünleri grubu günlük olarak tedarik edilmektedir.

 

+ Üretim

1200 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde, deneyimli aşçılar tarafından, hijyenik ortamda, Gıda Mühendisi kontrolünde üretimimiz gerçekleştirilmektedir.

 

+ Sevkiyat

Üretimi tamamlanmış yemekleriniz, özenle paketlenip, sıcaklık ve besin değerlerini kaybetmeden, krom kaplar içerisinde ve thermoboxlar ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır.