Kurumsal

o

Hakkımızda

o

2011 yılından bu yana Çiğli / İzmir’de faaliyet gösteren Enginar Yemek & Catering, İzmir ve Manisa bölgelerinde seçkin firmalara toplu yemek hizmeti başta olmak üzere, bu bölgelerde her çeşit organizasyon için toplu yemek ve catering hizmetlerini vermektedir.

 

Hijyen ve kaliteyi en üst düzeyde tutarak evinizdeki lezzeti değerli müşterilerine her alanda sağlamayı amaç edinen firmamız, tedarik sürecinden ürünün müşteriye sunulması sürecine kadar her noktada uzman personeli ile çalışmakta, tüm süreçler gıda mühendisi ve teknikerleri tarafından kontrol edilmektedir.

 

Şirketinizde ve tüm organizasyonlarınızda sağlıklı, lezzetli, kaliteli, hijyenik ve ev yemeği tadında yemek hizmeti almak isteyenlerin tercihi
Enginar Yemek & Catering değerlerinden ödün vermeden büyümeye devam etmektedir.

 

Satınalma
Enginar Yemek & Catering, kalite ve lezzet zincirinin ilk halkası olan malzeme tedariğine en üst düzeyde değer vermektedir. Tüm malzemeler marka değeri yüksek ürünlerden seçilmekte, et ve sebze ürünleri grubu günlük olarak tedarik edilmektedir.

 

Üretim
Deneyimli aşçılar tarafından, hijyenik ortamda, Gıda Mühendisi kontrolünde üretimimiz gerçekleştirilmektedir.

 

Sevkiyat
Üretimi tamamlanmış yemekleriniz, özenle paketlenip, sıcaklık ve besin değerlerini kaybetmeden, krom kaplar içerisinde ve thermoboxlar ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

o