Hakkımızda

ENGİNAR YEMEK & CATERİNG

2011 yılından bu yana faaliyet gösteren Enginar Yemek &Catering, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 1.200 m2 alana sahip modern tesisinde İzmir ve Manisa bölgelerinde seçkin firmalara taşıma ve yerinde üretim toplu yemek hizmeti başta olmak üzere, her çeşit organizasyon için yemek ve catering hizmetlerini vermektedir.

 

Hijyen ve kaliteyi en üst düzeyde tutarak evinizdeki lezzeti müşterilerine her alanda sağlamayı amaç edinen firmamız, tedarik sürecinden ürünün müşteriye sunulmasına kadar her noktada uzman personeli ile çalışmakta, tüm süreçler gıda mühendisi ve teknikerleri tarafından kontrol edilmektedir.

 

Şirketlerinde ve tüm organizasyonlarında sağlıklı, lezzetli, kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercihi Enginar Yemek & Catering değerlerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Enginar Yemek & Catering tescilli markamızdır.

Şirketlerinde ve tüm organizasyonlarında sağlıklı, lezzetli, kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercihi Enginar Yemek & Catering İzmir ve Manisa bölgelerinde seçkin firmalarına hizmet vermektedir. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.